Galeria Macondo jest jedną z wiodących porównywarek galanterii skórzanej na polskim rynku. Sprawdź, co mamy w ofercie i wybierz coś dla siebie spośród grubo ponad 3.000 produktów.

Galeria Macondo logo

Galeria Macondo. Wysokiej klasy galanteria skórzana dla Niej i dla Niego Ciekawe blogi o modzie

Portfele w najlepszej cenie

ModnyPortfel.pl

Lider wśród sklepów internetowych

Bogata oferta portfeli skórzanych

Wysokiej jakości skóra

Najmodniejsza galanteria skórzana

Najlepsze oryginalne portfele w jednym miejscu

Największy wybór skórzanych portfeli

Wybierz swój portfel skórzany »

Co znajdziesz w ofercie?

Strona startowa » Oferta Partnera » Napisz do naszej redakcji »

Galanteria ModnyPortfel.pl to najlepsze skórzane portfele dla Niej i dla Niego

Poznaj ofertę naszego Partnera Merytorycznego. ModnyPortfel.pl to najwyższej jakości oryginalne portfele skórzane takich marek, jak: Pierre Cardin, Peterson, Visconti Puccini, Genevian, Puccini czy Słoń Torbalski.

Jeżeli szukasz idealnego portfelu skórzanego, to świetnie się składa! ModnyPortfel.pl to jeden z największych sklepów internetowych ze skórzaną galanterią. Tutaj na pewno znajdziesz dokładnie to, na czym Ci zależy!

Wszystko, co najlepsze w portfelach skórzanych

Eleganckie, proste i klasyczne portfele skórzane dodają stylu każdemu i zawsze są w modzie. Bez względu na okoliczności, zawsze warto mieć dobry, skórzany portfel

Myślisz o skórzanej galanterii? Koniecznie odwiedź: ModnyPortfel.plModny Portfel »
Modny Portfel

Jaką damską torebkę wybrać? Już podpowiadamy

Z pozoru łatwe zadanie może czasami zająć długie godziny, bo niby portfel to tylko portfel, ale kiedy przychodzi któryś wybrać, zaczynają się schody. Który model wybrać? Na co zwrócić uwagę? Już tłumaczymy.

Sam termin „Portfel skórzany” mówi niewiele. Te dzielą się przecież na portfele zapinane i bez zapięcia, pionowe i poziome, z kieszenią na zdjęcie i bez niej, grubsze i zgrabniejsze. Sami widzicie, jest kilka kwestii pomiędzy którymi trzeba wybrać.

Który będzie dla Ciebie najlepszy?

Wszystko zależy od tego, jaką funkcję będzie pełnił. Na ważnie przyjęcia, gdzie na pierwszym miejscu jest odpowiednia prezencja, najlepszym wyborem będzie zgrabny i prosty portfel skórzany. Im będzie miał mniej detali, tym lepiej.

Sytuacja odwraca się diametralnie, kiedy mowa o portfelu na co dzień. Jeśli stawiasz na praktyczność, a wszystkie niezbędne dokumenty chcesz mieć zawsze pod ręką – masywniejszy portfel skórzany z dodatkowymi przegrodami będzie spisywał się doskonale.

Zobacz również inne dodatki dla Pań: stylowe torebki wieczorowe

Dlaczego skóra?

Portfel skórzany jest bardziej praktyczny od swoich kuzynów, stworzonych z innych materiałów. Skóra to idealny kompromis pomiędzy elegancją i praktycznością. W świecie mody, portfele z innych materiałów nie mają po prostu racji bytu. Poza tym skóra jest solidniejsza. Wniosek? Portfel skórzany wygląda lepiej i jest trwalszy.

Zobacz również coś dla Panów: uniwersalny pasek skórzany męski

teczki

Portfele skórzane ModnyPortfel.pl

Portfel skórzany na każdą okazję. Portfele wykonane z naturalnej skóry

portfele skórzane

Oferta dla Niej

Klasyczne i z gracją. Portfele skórzane dla kobiet w wielu wzorach i kolorach

torebki

Oferta dla niego

Stawiamy tylko na naturalne materiały, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość.

ModnyPortfel.pl, czyli lider wśród sklepów internetowych z galanterią skórzaną

Portfel to wizytówka każdego. Ze sklepem ModnyPortfel.pl wybór odpowiedniej galanterii skórzanej staje się prosty i przyjemny. Portfel skórzany ma być nie tylko wygodny i praktyczny, ale też przyjemny dla oka. W naszym sklepie nie wybierasz między wyglądem i funkcjonalnością. Masz wszystko!

Czekamy na Twoją wiadomość. Chętnie Ci pomożemy!

Partner merytoryczny ModnyPortfel.pl w kilku zdaniach

Portfel to wizytówka każdego. Ze sklepem ModnyPortfel.pl wybór odpowiedniej galanterii skórzanej staje się prosty i przyjemny. Portfel skórzany ma być nie tylko wygodny i praktyczny, ale też przyjemny dla oka. W naszym sklepie nie wybierasz między wyglądem i funkcjonalnością. Masz wszystko!

Czekamy na Twoją wiadomość. Chętnie Ci pomożemy!